Dit is

Teamwork interiors

Wij leveren vakmanschap in interieurbouw, door gedreven professionals met oog voor detail te laten samenwerken, waardoor we onze klanten ontzorgen in de realisatie van pure interieurbelevingen op wereldniveau.

Interieurbouw
op wereldniveau

Teamwork interiors is toonaangevend in interieurbouw met vakmanschap op wereldniveau. Wij realiseren op

maat gemaakte interieurs voor jouw winkelconcept, wereldwijd op afspraak geleverd en gemonteerd.

Hierin staat samenwerken met de klant als partner centraal, zodat elk project op tijd geleverd

en gemonteerd is. Door modern vakmanschap wordt interieurbouw met uiterste precisie geleverd.

Bij Teamwork interiors vind je oprechte, gedreven vakmensen die met plezier samenwerken aan

pure kwaliteit. We denken mee in het optimaal en kostenefficiënt produceren,

het transporteren en het realiseren van interieurs op maat.

Interieur Mexx

Bekwaam, betrouwbaar en gedreven. Dat is Teamwork interiors.

Henk van Bennekom

Welkom in onze wereld

Wij zien een wereld voor ons, waarin we verder willen kijken dan ons eigen vak. Een wereld waarin samenwerken met bedrijven en vakmensen draait om teamwork in de onderlinge relaties. Wij gaan voor een wereld waarin prettig samenwerken de basis is om elkaar als opdrachtgever en leverancier te versterken voor het beste resultaat op de lange termijn. Wij zien een wereld voor ons waar het interieur van een gebouw een verlengstuk is van de menselijke natuur. Een vakkundig, op maat gemaakt interieur draagt bij aan het welzijn van medewerkers en een optimale klantbeleving. Wij zien een wereld voor ons waarin de keuze voor duurzame materialen en gezonde werkprocessen een vertrekpunt is voor ieder project. Samenwerken zit in ons DNA en dat maakt door ons gerealiseerde interieurs Teamwork.

onze

klanten

Puma logo
Coolblue
Conscious Hotels logo
Tim van Geelen
Tim van Geelen

Account manager

+31 315 396 976

+31 6 513 63 527

tim@teamwork-interiors.com

Henk van Bennekom
Henk van Bennekom
Henk van Bennekom

Bedrijfsleider

+31 315 396 983

+31 6 403 25 714

henk@teamwork-interiors.com

Teamwork interiors
Theo den Ouden
Theo den Ouden

Sales

+31 6 204 97 762

+31 6 204 97 762

theo@teamwork-interiors.com

Logistiek Manager
Koen van Aalst
Koen van Aalst

Logistiek manager

+31 315 801 965

+31 6 513 17 954

koen@teamwork-interiors.com

Cor Rink
Cor Rink
Cor Rink

Account manager

+31 315 396 980

+31 6 519 94 450

cor@teamwork-interiors.com

Linda van Eenennaam
Linda van Eenennaam
Linda van Eenennaam

Project manager

+31 315 396 972

+31 6 235 73 424

linda@teamwork-interiors.com

Mark Mes
Mark Mes
Mark Mes

Project manager

+31 6 154 50 017

mark@teamwork-interiors.com

Liesbeth Bras
Liesbeth Bras
Liesbeth Bras

Project manager

+31 6 250 20 253

liesbeth@teamwork-interiors.com

Bé Meems
Bé Meems
Bé Meems

Project manager

+31 315 396 979

+31 6 205 28 948

be@teamwork-interiors.com

Teun Flint
Teun Flint
Teun Flint

Project manager

+31 315 396 986

+31 6 443 69 076

teun@teamwork-interiors.com

Irving Gabriël
Irving Gabriël
Irving Gabriël

Project manager

+31 315 801 963

+31 6 441 30 967

irving@teamwork-interiors.com

Marcel Ebbers
Marcel Ebbers
Marcel Ebbers

Project manager

+31 315 396 985

+31 6 557 52 037

marcel@teamwork-interiors.com

Richard Harmsen
Richard Harmsen
Richard Harmsen

Project manager

+31 315 396 971

+31 6 534 05 219

richard@teamwork-interiors.com

Vergaderingruimte
Gemma Vels
Gemma Vels

Receptioniste

+31 315 324 501

+31 6 462 46 511

gemma@teamwork-interiors.com