Dit is

Teamwork interiors

Wij leveren vakmanschap in interieurbouw, door gedreven professionals met oog voor detail te laten samenwerken, waardoor we onze klanten ontzorgen in de realisatie van pure interieurbelevingen op wereldniveau.

Interieurbouw
op wereldniveau

Teamwork interiors is toonaangevend in interieurbouw met vakmanschap op wereldniveau. Wij realiseren op

maat gemaakte interieurs voor jouw winkelconcept, wereldwijd op afspraak geleverd en gemonteerd.

Hierin staat samenwerken met de klant als partner centraal, zodat elk project op tijd geleverd

en gemonteerd is. Door modern vakmanschap wordt interieurbouw met uiterste precisie geleverd.

Bij Teamwork interiors vind je oprechte, gedreven vakmensen die met plezier samenwerken aan

pure kwaliteit. We denken mee in het optimaal en kostenefficiënt produceren,

het transporteren en het realiseren van interieurs op maat.

Interieur Mexx

Bekwaam, betrouwbaar en gedreven. Dat is Teamwork interiors.

Henk van Bennekom

Welkom in onze wereld

Wij zien een wereld voor ons, waarin we verder willen kijken dan ons eigen vak. Een wereld waarin samenwerken met bedrijven en vakmensen draait om teamwork in de onderlinge relaties. Wij gaan voor een wereld waarin prettig samenwerken de basis is om elkaar als opdrachtgever en leverancier te versterken voor het beste resultaat op de lange termijn. Wij zien een wereld voor ons waar het interieur van een gebouw een verlengstuk is van de menselijke natuur. Een vakkundig, op maat gemaakt interieur draagt bij aan het welzijn van medewerkers en een optimale klantbeleving. Wij zien een wereld voor ons waarin de keuze voor duurzame materialen en gezonde werkprocessen een vertrekpunt is voor ieder project. Samenwerken zit in ons DNA en dat maakt door ons gerealiseerde interieurs Teamwork.

onze

klanten

Puma logo
Eastpak logo
Hilfiger logo
Coolblue
Conscious Hotels logo
Martijn Hendricksen
Martijn Hendricksen
Martijn Hendricksen

Inkoop / calculatie

 

+31 621 237 859

martijn@teamwork-interiors.com

Rolf Zwiers
Rolf Zwiers
Rolf Zwiers

Planning

+31 315 801 962

rolf@teamwork-interiors.com

Accountmanager aan het werk
Tim van Geelen
Tim van Geelen

Commercial director

 

+31 6 513 63 527

tim@teamwork-interiors.com

Henk van Bennekom
Henk van Bennekom
Henk van Bennekom

Bedrijfsleider

 

+31 640 325 714

henk@teamwork-interiors.com

Teamwork interiors
Theo den Ouden
Theo den Ouden

Sales

 

+31 6 204 97 762

theo@teamwork-interiors.com

Cor Rink
Cor Rink
Cor Rink

Gepensioneerd Teamworker

Logistiek Manager
Koen van Aalst
Koen van Aalst

Logistiek manager

 

+31 651 317 954

koen@teamwork-interiors.com

Linda van Eenennaam
Linda van Eenennaam
Linda van Eenennaam

Project manager

 

+31 623 573 424

linda@teamwork-interiors.com

Liesbeth Bras
Liesbeth Bras
Liesbeth Bras

Project manager

+31 6 250 20 253

Bé Meems
Bé Meems
Bé Meems

Account manager

 

+31 620 528 948

be@teamwork-interiors.com

Teun Flint
Teun Flint
Teun Flint

Project manager

 

+31 644 369 076

teun@teamwork-interiors.com

Irving Gabriël
Irving Gabriël
Irving Gabriël

Project manager

 

+31 644 130 967

irving@teamwork-interiors.com

Richard Harmsen
Richard Harmsen
Richard Harmsen

Project manager

 

+31 653 405 219

richard@teamwork-interiors.com

Vergaderingruimte
Gemma Vels
Gemma Vels

Receptioniste / administratief medewerker

+31 315 324 501

+31 646 246 511

gemma@teamwork-interiors.com